Interneta veikala izmantošanas noteikumi

Izmantojot www.kagutpanakumuslatvija.lv pieejamo iespēju iegādāties grāmatas, spēkā ir Latvijas Republikas likumdošana. Šajā lapā ir atrunātas interneta veikala preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības.

Noteikumi /Distances līgums

Biedrība ALTA VIS no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic grāmatu pasūtīšanu e-veikalā www.kagutpanakumuslatvija.lv, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pārdevējs sagatavo un nosūta pasūtījumam atbilstošu priekšapmaksas rēķinu. Ja rēķins 5 dienu laikā netiek apmaksāts - rēķins tiek anulēts. Pārdevējs nodrošina preču piegādi 7 darbadienu laikā pēc apmaksas ienākšanas Pārdevēja kontā. Piegādes izmaksas sedz Pārdevējs. 

Piegādi nodrošina: Latvijas Pasts vai Omniva. 

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot elektroniski vai pa pastu Pārdevējam par to iesniegumu/atteikuma vēstuli. 

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc iesnieguma/atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot iegādātos grāmatas eksemplārus. Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Pārdevēja apstiprināta atteikuma gadījumā Pārdevējs atgriež Pircējam pirkuma maksu 3 darba dienu laikā pēc iegādāto grāmatas eksemplāru atpakaļ-saņemšanas.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma (grāmatā ir veikts personalizēts ieraksts, ko Pircējs ir norādījis, veicot pirkumu);

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi.

0

 .