Laura Vanaga - Mickeviča

Dzimusi: 1984. gada 14. martā, Gulbenē.

Izglītība: Maģistra grāds Personāla vadībā, Bakalaura grāds sociālajā pedagoģijā un sociālajā darbā, pirmā profesionālā augstākā izglītība Biznesa administrācijā.

Darbības nozare: personāla atlases un novērtēšanas pakalpojumi, biznesa un dzīves koučings, Kundalīni joga.

NodarbošanāsTalentor Latvia konsultante, koučs, ICF (Starptautiskā koučinga federācija) Latvijas nodaļas valdes locekle, jogas telpas Savitriji vadītāja, grāmatas Joga un pārdošana autore un Kā gūt panākumus Latvijā līdzautore.

Talentor Latvia: Starptautisks personāla vadības risinājumu uzņēmums, kas specializējas vidējā un augstākā līmeņa vadītāju un kvalificētu speciālistu atlasē, izstrādā un vada darbinieku novērtēšanas un attīstības pasākumus. piesaistē, novērtēšanā un atlasē.

Jogas telpa Savitriji:  Kundalini joga grupās un individuāli, Sarunu vakari. www.breatheslowlynow.com/

Iedvesmas avoti: Mana ģimene un dzīves skolotāji kā Egita Vanaga, Katrīna Ošleja, Dagnija Lejiņa, Dita Duka, Kārlis Ozols, Ervīns Butkevičs, Andžejs Reiters un daudzi citi.

Vaļasprieki: Būšana pie dabas, joga, teātris, džeza mūzika.

Pirmais darbs: Vijoļspēle bērēs, sākot ar 10 gadu vecumu.

Nozīmīgākie karjeras pieturas punkti:

2005.gads – uzsāk darbu zviedru uzņēmumā Tetra Pak kā rezerves daļu administratore un biroja sekretāte.

2007.gads – pieņem izaicinājumu pievienoties personāla atlases un novērtēšanas uzņēmumam I-work Latvia kā pārdošanas projektu vadītāja.

2009.gads – pievienojas Henkel Latvia pārdošanas nodaļas komandai.

2011.gads – uzsāk darbu uzņēmumā Eiro Personāls kā Klientu attiecību vadītāja.

2017.gads – pieņem lēmumu kļūt par Talentor Latvia konsultanti un kouču

2017.gads – kļūst par ICF jeb Starptautiskās kouču federācijas Latvijas nodaļas valdes locekli.

Laura Vanaga - Mickeviča par panākumiem

Manā skatījumā panākumi ir plašs jēdziens, kas ietver veselu rindu dažādus elementus: vēlmi, aktivitāti, vitalitāti un pareizo attieksmi. Esmu novērojusi, ka cilvēks spēj ļoti daudz ar atbilstošu motivāciju un pašdisciplīnu. Savā grāmatā Joga un pārdošana pašdisciplīnas tēmai esmu veltījusi veselu nodaļu, jo man svarīgi parādīt, ka mēs katrs varam ļoti daudz – ja darām.

Protams, viss sākās ar sapni un ideju, kas tiek lolota, auklēta, izjusta sirdī un apspēlēta galvā, taču rezultāts pats pie durvīm nepieklauvēs, ja paši nepieliksim pūles idejas realizēšanai. Piemēram, grāmatas izdošana. Kādā intervijā reiz teicu, ka uzrakstīt grāmatu var jebkurš, ir tikai jāsaprot, kāpēc to vajag, jāizstrādā plāns un tas jārealizē.

Sarunās bieži jūtu (vai) ar Kārli Ozolu vadītājos grāmatu semināros novēroju, ka cilvēki kļūst atturīgi, izdzirdot vārdu pašdisciplīna, taču, tiklīdz jautāju par motivāciju, visiem acis iemirdzas! Iespējams tas saistīts ar pašnovērtējumu, iespējams, vēlmi dzīvi tvert vieglāk, vairāk sapņot, sakot, lai tas sapnis pats piepilda sevi. Gada laikā kopā ar Kārli esam novadījuši 13 seminārus par to, kā uzrakstīt, izdot un veiksmīgi pārdot savu grāmatu. Apmeklētāju skaits ir bijis pārsteidzošs iespaidīgs, no desmit līdz pat divdesmit pieciem. Starp dalībniekiem ir bijušas arī sabiedrībā labi zināmas personības, un tas man liek domāt, kāpēc gan cilvēks nāk smelties idejas, ja viņu visi tāpat jau pazīst un nepieciešamie resursi arī viņam ir pietiekoši, lai uzrakstītu savu izloloto grāmatu!? Realitātē cilvēki baidās, bieži neuzdrošinās, ir skaista ideja, bet nav zināšanu, kā to realizēt dzīvē. Vislielākais gandarījums ir par tiem dalībniekiem, kuri savu izsapņoto sapni piepilda un atrod veidu, kā novest savu projektu līdz galam. Katrā seminārā stāstam, ka mums var uzdot jebkuru jautājumu arī pēc semināra un esam atvēti sniegt konsultācijas, padomus.

Nesen aizdomājos, ka došana, kas prevelē pār ņemšanu ir viens no rādītājiem profesionālu panākumu gūšanai. Ar došanu domāju dalīšanos ar tiem resursiem, kas pieejami šodien. Ja man ir laiks, zināšanas, pieredze, tad mans pienākums ir to nodot tālāk. Tikpat būtisks ir skatījums uz dzīvi jeb mindsets, kas cilvēkam ļauj izdarīt vairāk par nosprausto mērķi. Viennozīmīgi, panākumu gūšanas pamatā nav konkrētu kritēriju kā laba izglītība, izcilas sekmes mācībās vai paziņu loks, bet gan cilvēka domāšana, enerģijas apjoms, īstais laiks, vieta un cilvēki!

Klausoties grāmatas varoņu pieredzes stāstus un vēlāk tos vairākkārt lasot un pārlasot, manī mostas enerģija un tikpat liela motivācija radīt, darīt un piedzīvot. Secināju, ka cilvēki viens otram var iedot ļoti daudz, tieši apmainoties ar savām zināšanām un pieredzi. Mēs katrs radam un veidojam savu unikālo stāstu, taču mēs pavisam noteikti varam bagātināties, iedvesmoties un vairot ticību saviem spēkiem, atbalstot un padodot roku īstajā brīdī!0

 .