Kārlis Ozols

Dzimis: 1985. gadā Limbažos

Izglītība: Latvijas Universitāte, Bakalaura grāds vēsturē

Nodarbošanās: Mārketinga vadītājs pilna servisa digitālā mārketinga aģentūrā Infinitum, sniedz konsultācijas grāmatu izdošanā (vairāk info: fixidarbi.lv )

Iedvesmas avoti: Gudri cilvēki, kuri ir sava amata meistari

Pēdējos trīs gados visvairāk mācījies: Pārdošanas meistarību un uzvarētāja domāšanu no Pārdošanas Skolas vadītāja Jāņa Viegliņa, sistēmisko pieeju organizācijās un dzīvē kopumā no izaugsmes treneres Ivetas Apines,  vadības prasmes un uzvarētāja pieeju dzīvei no Partners for Progress un Dainas Ramatas apmācību programmā 3D Koučings biznesā, aktīvu rīkošanos no grāmatas līdzautores Lauras Vanagas-Mickevičas.

Dalība organizācijās: studentu korporācija Fraternitas Vanenica

Radītās grāmatas: Kā gūt panākumus Latvijā (2015), Panākumi dzīvē un biznesā (2016); Kā gūt panākumus Latvijā (2018) kopā ar Lauru Vanagu-Mickeviču

Vaļasprieki: grāmatas, skriešana

Nozīmīgākie karjeras pieturas punkti:

2007.gads – uzsāk darbu apgādā Zvaigzne ABC, kur piecu gadu laikā piedalās vairāk nekā 200 grāmatu izdošanā

2013.gads – kļūst par Alma Media grupas uzņēmuma SIA Mediju Monitorings vadītāju

2017.gads - kļūst par digitālā mārketinga aģentūras Infinitum mārketinga vadītāju

Kārlis Ozols par panākumiem

Doma izdot grāmatu, kurā būtu apkopoti stāsti par panākumiem bagātiem Latvijas profesionāļiem dzima vēl laikā, kad strādāju apgādā Zvaigzne ABC. Tolaik viens no maniem darba pienākumiem bija atlasīt ārvalstīs izdodas grāmatas izdošanai latviski. Ar manu iesaisti latviski tika izdoti tādi lieliski darbi kā Stīva Džobsa un Vorena Bafeta biogrāfijas un Pēpa Vaina, Bodo Šēfera, Stīvena R.Koveja, Džeka Kenfīlda, Eduarda de Bono grāmatas. Tomēr, strādājot ar šīm ārzemju autoru grāmatām, mani neatstāja sajūta, ka arī mums Latvijā ir daudz panākumiem bagātu cilvēku un ka mums ir jārunā tieši par viņiem. Tā tapa mana pirmā grāmata Kā gūt panākumus Latvijā, kurā apkopoju 20 panākumiem bagātu dažādu nozaru profesionāļu stāstus par viņu ceļu uz sasniegumu virsotnēm. Grāmata iznāca 2015.gadā un Jāņa Roze grāmatnīcu tīklā kļuva par 38.pirktāko tā gada grāmatu. 2016.gadā sekoja grāmata Panākumi dzīvē un biznesā, kurā apkopoju 100 Latvijas uzņēmēju un vadītāju vērtīgākos biznesa padomus.

2016. un 2017.gadā vairāk nekā 30 reizes viesojos Latvijas skolās un stāstīju par šo Latvijas panākumiem bagāto cilvēku sasniegumu formulu, dalījos ar viņu vērtīgākajām atziņām un padomiem karjeras veidošanā. Paralēli biju saņēmis arī atzinīgus vārdus par manām grāmatām no vairākiem ievērojamiem profesionāļiem - uzņēmējiem un augsta līmeņa vadītājiem. Redzot šo fantastisko cilvēku atsaucību un tos daudzos Latvijas profesionāļus, kuri manās grāmatās vēl nav bijuši, sapratu, ka ir jāķeras klāt nākamajai grāmatai. Lai rezultāts būtu vēl jaudīgāks, par manu partneri grāmatas tapšanā kļuva ICF Latvija valdes locekle un grāmatas Joga un pārdošana autore Laura Vanaga-Mickeviča, kurai kā profesionālam koučam ir vairāk nekā desmit gadu pieredze cilvēka iekšējā potenciāla atraisīšanā un efektivitātes uzlabošanā, un kopš šī brīža arī top grāmatas Kā gūt panākumus Latvijā 2018.gada izdevums.

Šoreiz grāmatā esam iekļāvuši 14 iedvesmojošus stāstus par izciliem profesionāļiem, kuri katrs savā jomā un veidā var būt paraugs ikvienam. Grāmatā viņi atklāj savus paradumus, domāšanas veidu un dalās ar vērtīgākajiem padomiem, kas noderēs ikvienam, kurš vēlas sasniegt vairāk un dzīvot panākumiem bagātu dzīvi.  

Vēlu, lai grāmata iedvesmo, sniedz zināšanas un pats galvenais - ved uz aktīvu rīcību savu sapņu īstenošanā!


0

 .