Jekateriņa Kuzņecova

Latvija ir bagāta valsts. Mūsu bagātība slēpjas gan auglīgos laukos un jūras varenībā, gan krāšņās kultūras un mākslas tradīcijās, gan – talantīgos un aizrautīgos cilvēkos! Tomēr ar talantu vien nepietiek – sasniegumi sākas ar lēmumu būt izcilam savā jomā. Sasniegumi nav nejaušība – ir vajadzīgas pūles, neatlaidība, mācīšanās no pieredzes un kļūdām, ziedošanās, bet vissvarīgākais – mīlestība pret savu nodarbošanos.

Kā gūt panākumus Latvijā grāmatas izdošana ir veids, kā nodot šo vēstījumu plašākam cilvēku lokam. Darām to labprāt, jo Baltic International Bank – banka ar 25 gadu pieredzi, gluži tāpat kā katrs no grāmatas varoņiem, pastāvīgi attīstās. Esam pārvarējuši izaicinājumus, meklējuši un atraduši drosmīgus un inovatīvus risinājumus un pastāvīgi virzījušies uz savu mērķi – kļūt par banku, kas gan nodrošina klientu kapitāla ienesīgumu un tā nodošanu no paaudzes paaudzē, gan sniedz ieguldījumu Latvijas sabiedrības, tās mākslas un kultūras attīstībā, kā arī Latvijas ekonomikā.

Grāmata iznāk Latvijai īpašā laikā – valsts simtgadē. Valsti veido cilvēki, mūsu neatkarību veidoja drosmīgi cilvēki, kuri sapņoja par brīvu valsti un darīja visu iespējamo, lai savu sapni īstenotu. Šādi cilvēki katrai valstij ir nepieciešami vienmēr – gan pirms 100 gadiem, gan šodien!

Arī šīs grāmatas stāstu varoņi katrs savā veidā sniedz ieguldījumu Latvijas veidošanā. Tie ir cilvēki no mūsu vidus, kuri grib un prot strādāt. Viņi ir aizrautīgi un gatavi riskēt. Tālredzīgi un vērtējoši.

Esmu pārliecināta, ka ikviens šajā grāmatā atradīs ko noderīgu un smelsies iedvesmu, kas palīdzēs savu mērķu īstenošanā. Visiem grāmatas lasītājiem novēlu sapņot un iedrošināties savus sapņus īstenot!

Jekaterina Kuzņecova, AS Baltic International Bank


0

 .